Hakkımızda

Rojbey kadını, gece gibi derin duygular taşıyor…
Doğasından gelen yaratıcılığını üretime, tutkusunu bir dünya markasına dönüştürdü.

Geleneksel yaklaşımını Haute Couture tasarımlarla başarılı bir şekilde birleştiren Rojbey, kadın giyimine zerafet getiren koleksiyonlarıyla, Türk modasına yepyeni bir boyut kattı. Kadınsı detayları yücelten, ama yalın çizgisini koruyan, seçkin, zarif ve romantik ruh halini destekleyen tasarımları, koleksiyonlarında kullandığı yüksek kalite kumaşlar ve mükemmel el işlemeleriyle moda dünyasında fark yarattı.

Günbeyi Tekstil, kurulduğu 1995’ten günümüze kadar olan birikimiyle Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Rusya gibi pazarlarda kendi çizgisine ek olarak, Rojbey ile de markalaşmayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda, dinamik ve özverili çalışan ekibimizle iş hacmimizi geliştiriyor, pazarlama faaliyetlerimize hız veriyoruz.

Günbeyi Tekstil kuruluşu olan Rojbey, 2010 yılında kuruldu. Kısa süre içerisinde yaratıcı, cesur ve vizyoner kimliği ile geçmiş ve geleceği kendine özgü stili ile sentezleyerek, çağdaş feminen bir çizgi yarattı. Cesur ve çekici kadının duruşunu yansıttığı tasarımlarıyla, tekstil sektörüne yön veren firmalardan biri olmayı başardı.

Bugün, Rojbey koleksiyonları dünyaca ünlü mağazalara ve butiklere girme başarısı gösteren Haute Couture tasarımlarıyla adını uluslararası arenada gururla taşımaktadır.